Lepna raamatukogu direktori konkurss

Rakvere Vallavalitsus kuulutab välja konkursi 2018. aasta augustis vabanevale Lepna Raamatukogu direktori ametikohale.

Töö kirjeldus: Lepna Raamatukogu (asukohaga Energia pst 20 Lepna alevik) töö korraldamine, tööga seotud ürituste ettevalmistamine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile:

- raamatukogunduse või infoteaduste kõrgharidus või raamatukoguhoidja kutsekvalifikatsioon
- arvuti kasutamise oskus
- hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus

Pakume eneseteostamise võimalust luues raamatukogust kohaliku kogukonna keskpunkt.

Raamatukogu tegemistega saab tutvuda Facebookis: https://www.facebook.com/LepnaRaamatukogu/

Kandideerijatel esitada järgmised dokumendid hiljemalt 10. augustiks 2018 Rakvere Vallavalitsuse e-postil: vallavalitsus@rakverevald.ee või postiaadressil Kooli 2 Sõmeru alevik 44305 Lääne-Virumaa:

1. avaldus kandideerimissooviga
2. Curriculum Vitae