Koolid

15.08.19

Sõmeru Põhikool

Kooli 4
Sõmeru alevik
44305 Lääne-Virumaa

Koduleht: http://www.someru.edu.ee/

E-post: kool@someru.edu.ee

Põhimäärus

Arengukava

Nimi 

Telefon

e-post

Direktor Virge Ong

322 0640, 5553 7828

virgeong@gmail.com

Õppedirektor Kaida Laks

322 0647, 5551 0190

kaida.laks@someru.edu.ee

Huvijuht Lemme Mäe

322 0647

lemme.mae@gmail.com


Uhtna Põhikool
 

Nooruse 18
Uhtna alevik
44202 Lääne-Virumaa

Koduleht: http://www.uhtna.edu.ee/

E-post: info@uhtna.edu.ee

Põhimäärus

Arengukava 2017-2021

Nimi

Telefon

e-post

Sekretär Kaja Karits

325 7768

info@uhtna.edu.ee

Direktor Anne Mäeots

325 7883, 503 8062

anne.maeots@gmail.com

Õppealajuhataja Sirje Rebane

325 7740, 517 5262

rebane.sirje@gmail.com

Õpetajate tuba

325 7740

 

Söökla maja

325 7837

 

 


Lasila Põhikool

Vahtra pst 17/1
Lasila
44401 Lääne-Virumaa

Koduleht: http://www.lasila.edu.ee/
E-post: info@lasila.edu.ee

Kooli põhimäärus
Arengukava

Nimi

Telefon

e-post

 Direktor Katrin Murakas

325 2630, 528 6162

katrin@lasila.edu.ee

Kantselei 325 2075, 5330 6353  

Õpetajate tuba, raamatukogu

325 2635

 

Algklasside maja 329 1555  
Lasteaed 329 2425  lasila.lapsed@gmail.com

 

Veltsi Lasteaed-Algkool

Veltsi tee 9
Veltsi küla
44414 Lääne Virumaa

Koduleht: http://www.veltsi.edu.ee/

E-post: kool@veltsi.edu.ee

 

Põhimäärus
Arengukava 

Nimi

Telefon

e-post

 Direktor 

5660 7462, 325 1027 direktor@veltsi.edu.ee
 Majandusjuhataja: Aili Lillepuu 5342 3019 kool@veltsi.edu.ee

 

Näpi Kool

Näpi tee 10
Näpi alevik
44305 Lääne Virumaa

Koduleht: http://www.napi.edu.ee 

E-post: info@napi.edu.ee

 

Näpi Kool alustab tegevust Rakvere Vallavalitsuse hallatava asutusena alates 16. juunist 2019. Kool on Vaeküla Kooli õigusjärglane.

Põhimäärus
Arengukava (koostamisel)

Nimi

Telefon

e-post

 Direktor Kersti Aasmets

5649 2767 kersti.aasmets@napi.edu.ee
 Juhiabi Anu Kukk 325 0930  anu.kukk@napi.edu.ee
 Õpilaskodu kasvataja Evi Torm 5306 7734   evi.torm@napi.edu.ee 
 Õpilaskodu tegevusjuhendaja Riin Leppik  5306 7734 riin.leppik@napi.edu.ee

 

Toimetaja: JANNE LAINJÄRV