Heategevuslik kõrvitsaralli

15.oktoobril 2020 kell 18.00 toimub Sõmeru aleviku terviserajal „Heategevuslik kõrvitsaralli". Kõrvitsaralli kujutab endast 1km rajadistantsi läbimist 1-3 liikmelise võistkonna poolt vabalt valitud viisil kondimootori jõul. Kiireimale võistkonnale auhind.

Rallil osalemiseks on vajalik kõrvitsa olemasolu. Võistluses osalenud kõrvitsad kogume võistlusjärgselt kokku ning edastame DPD kulleriga Tallinna Loomaaias toimuvale Kõrvitsapeole.  Lisaks kõrvitsatele võib loomaaialoomadele kasvatada teisi hästisäilivaid köögivilju: patissone, kaalikaid, peete. Loomaaia traditsiooniline kõrvitsapidu toimub sel aastal 31. oktoobril 2020. Tallinna Loomaaed kutsub sel päeval kõiki huvilisi mõnusale jalutuskäigule, kus saab uudistada kuidas loomad tänulikkusega kingitud kõrvitsad vastu võtavad. Kõrvitsapidu pakub loomadele lõbusat mängulusti ning rikkalikku toidulauda ning külastajad saavad jälgida loomade toitumiskäitumist ning kuulata loomaaednike jutte.

Maiad loomaaialoomad juba ootavad Sinu heldet panust, et siis sügisel kõrvitsapeol üheskoos lustida saaks! Kõrvits maitseb suurepäraselt enamikele loomadele – nii hiirtele, lindudele kui elevantidele.

Kohtume kõrvitsarallil!

Registreerimine siiri.kohver@rakverevald.ee