Teetööd sulgevad Põhjakeskuse tee ja Näituse tänava

Teisipäeval, 13. aprillil algavad Tõrremäe külas asuva Näituse tänava ja Põhjakeskuse tee rekonstrueerimise tööd, mille käigus rajatakse sademevee kanalisatsioon ning rekonstrueeritakse amortiseerunud sõiduteeosa. Töid teostab AS Eesti Teed.

Teetööde ajal on Näituse tänava ja Põhjakeskuse tee piirkonnas liiklus oluliselt häiritud, sõidukitega läbipääs on ajuti takistatud.

Tänava esimene sulgemine toimub alates 13. aprillist, kui alustatakse sademeveetrassi paigaldamisega. Tööde teostamiseks on planeeritud orienteeruvalt kaks nädalat, mille jooksul on sõidutee liikluseks täiesti suletud.

Kõik liikluspiirangute ja tänavate sulgemise teated avaldatakse jooksvalt Rakvere valla kodulehel, sotsiaalmeedias ja maakonnalehes. Sulgemise info kajastub ka veebirakenduses Tark Tee: tarktee.mnt.ee

Teetööd toovad muutuse ka ühistranspordiliikluses. Põhjakeskuse tee ja Näituse tänava sulgemiste ajal jääb linnaliini nr 5 (Rägavere tee – Põhjakeskus) kasutusest välja Näituse bussipeatus, mis asub Põhjakeskuse taga. Bussid peatuvad Põhjakeskuse ees asuvas Põhjakeskuse bussipeatuses.

Tööde ajal on tagatud läbipääs piirkonna elanikele ning rekonstrueeritava tee ääres asuvatele ettevõtetele. Jalakäijatele on liiklemiseks avatud kergliiklustee.

Rakvere Vallavalitsus palub kõigil liiklejatel hoolikalt järgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid ja vabandab võimalike ebamugavuste pärast, mida teetööd põhjustavad. Kõik tööd on kavas lõpetada 31. juuliks 2021.