Rakvere vallavalitsuse töötajad osalesid Sinilillekampaanias “Anname au!”

Sel aastal kogutakse annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadava tuluga aidatakse Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjal jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.

Kõikjal Eestis aitavad sinilille sümboolikaga toodete müügiga annetusi koguda piirangute tingimustele vastavalt Naiskodukaitse vabatahtlikud. Kuna tänavu on enamus kampaaniast virtuaalne ning rahvaüritustel sinilillemärki osta ei saa, siis kasutasid Rakvere vallavalitsuse töötajad võimalust teha annetused korjanduskarpi ja soetada erinevaid meeneid.

Tänavune kampaania "Anname au!" on järjekorras juba kaheksas. Selle abil kutsutakse kõiki kandma kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks Sinilillemärki.

Kampaania kestab 1. aprillist kuni 30. aprillini.