Valla kultuuritöötajana alustas Reelika Kirsipuu

Augustikuus alustas Rakvere Vallavalitsuses kultuuritöötajana tööd Reelika Kirsipuu. Tema ülesanneteks on valla kultuuriürituste korraldamine, Sõmeru päevakeskuse tegevuse koordineerimine ja Sõmeru keskusehoone ruumide rendile andmine.

Reelika on omandanud finantsalase hariduse ja töötanud varasemalt pangas ning viimased kuus aastat Jeld-Wen Eesti AS planeerimise osakonnas, kust suundus praegusele töökohale.

Reelika ütleb enda kohta: „Inimestega suhtlemine ja organiseerimine on minu loomupärased tegevused. Kuulun ise kahte MTÜ-sse, milles löön vabatahtlikuna kaasa nii palju kui vähegi võimalik. Kuulun ka vabatahtlike päästjate ridadesse ning olen aktiivne Kadrina Tuletõrje Seltsi naissalga liige. Läbi nende MTÜ-de on mul võimalus panustada ühiskonda ning saada teada kogukonna soovidest ja vajadustest. Sellest ammutan ideid, mida inimestele pakkuda või korraldada."

Reelika on veendunud, et iga inimese nägemus ning arvamus on väärt ära kuulamist ja arvesse võtmist, sest ainult nii saame paremat ja väärtuslikumat ühiskonda luua.

Reelikaga saab ühendust tel 5330 0288 või e-postil: reelika.kirsipuu@rakverevald.ee