Heategevuslik kõrvitsaralli ootab aiasaaduseid- õunu, porgandeid ja peete

15.oktoobril 2021 algusega 19.00 toimub Sõmeru aleviku terviserajal heategevuslik kõrvitsaralli. 1,5km distantsi võib läbida 1-3 liikmeline võistkonda. Võistkondade registreerimine toimub alates 01.09.2021 aadressil siiri.kohver@rakverevald.ee. Raja läbimiseks on vajalik kõrvitsa olemasolu, mille saab võistlusraja läbides annetada Tallinna Loomaaiale. Lisaks ootame sellel aastal ka õunu, peete ja porgandeid. Saadused saab tuua 15.oktoobril Sõmeru terviseraja stardis olevasse kogumiskorvi. Mõned soovitused loomaaia söödaköögi juhatajalt: juur- ja puuviljad peavad olema sama hea kvaliteediga nagu inimesed ise neid sööksid. Plekilisi ja riknenud aedvilju palume mitte tuua. Vältimaks haiguste ja seakatku ohtu peavad kõik juurviljad ja puuviljad olema kasvanud alal, mis on piiratud ja kuhu metsloomadel puudub ligipääs. Loomadele söögiks antavatele kõrvitsatele palume mitte peale joonistada ega kirjutada. Traditsiooniline kõrvitsapidu toimub Tallinna loomaaias 30. oktoobril. Tule ja tee üks heategu!