Sõmeru saun on alates 3. veebruarist taas avatud

meestele   reedeti         kell   17 - 19

Pesta saab kuni 20.00

Piletihinnad:

• Lastele kuni 16 aastat ja pensionärile, kelle elukohana on Eesti rahvastikuregistris registreeritud Rakvere vald, pilet hinnaga 3 eurot üks tund.
    • Isikule, kelle elukohana on Eesti rahvastikuregistris registreeritud Rakvere vald, pilet hinnaga 5 eurot üks tund.
    • Ülejäänud saunalistele maksab pilet 10 eurot üks tund.
    • Personaalset tunnisauna saab tellida väljaspool sauna lahtiolekuaega. Personaalne tunnisaun maksab 50 eurot üks tund (kuni 8 inimesele)

Saunalisel tuleb esitada COVID-tõend kas mobiiltelefonis või paberil väljatrükina. Kaasas peab olema ka isikut tõendav dokument.

Inimestel, kes on vaktsineeritud või haiguse läbi põdenud, aga neil puudub võimalus tõendit telefonis või paberil esitada, saavad tõendi lasta välja printida Sõmeru raamatukogus. Tõendi printimiseks peavad inimesel kaasas olema ID-kaart ja PIN1 kood. Väljaprint on tasuta.