Noortemalevasse registreerumine on alanud

2022. aasta suvel toimub malev Rakvere vallas kahes rühmas.
Malevlased on vanuses 13-17 ja elukohaks Rakvere vald.

NB! Malevasse kandideerimine on avatud 24.-31. mai 2022. Peale seda toimuvad töövestlused rühmajuhtidega.
Malevasse kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisavaldus ja saata A4 (vähemalt pool lehte) pikkuses motivatisoonikiri, miks ta soovib malevas osaleda. See tuleb saata maleva e-mailile 24.-31. mai 2022 kuupäevaga - rakverevallamalev@gmail.com

MALEVASSE KANDIDEERIMISE LINK https://forms.gle/sf8XoCvjxEpEueA26

Esimene vahetus on ööbimisega malevarühm Vaekülas 1. - 7. august 2022. Osalejaid 15. Rühmajuhid on Annika Kook Lasila Noortekeskusest, Lilian Lindmäe Ubja Noortekeskusest ja Lilian Loit Lepna Noortekeskusest, Majutus toimub Vaeküla Külakeskuses. Poisid ja tüdrukud eraldi tubades. Ööbimisasjad tuleb endal kaasa võtta.
Tööks on peamiselt heakorratööd. Töö aeg on 4 tundi iga päev.

Teine vahetus on ööbimisega malevarühm Uhtnas 8.-14. august 2022. Osalejaid 15. Rühmajuhid on Diana Pähkel Uhtna Noortekeskusest ja Johanna Luts Sõmeru Noortekeskusest. Majutus toimub Uhtna Põhikoolis. Poisid ja tüdrukud erinevates ruumides. Ööbimisasjad tuleb endal kaasa võtta.

Peamine tööandja on Rakvere vald. Tööks heakorratööd Uhtna alevikus ja valla mänguväljakute korrastamine.
Mõlemas vahetuses toimub kolm korda päevas toitlustamine. Samuti on planeeritud õhtu oode.
Peale lõunasööki toimuvad malevas tööeluks ettevalmistavad õpitoad. Peale õhtu oodet erinevad noorsootöö- ja malevategevused. Ja peale õhtusööki päeva tagasiside ja vaba aeg.
Nädalavahetus on tööst vaba aeg ning toimuvad meelelahutuslikud tegevused.
Vajadusel tehakse maleva läbiviimisel piirangutest lähtuvalt muudatusi.

Täpsemat infot küsi - rakverevallamalev@gmail.com

Maleva üldine korraldus: