Tulemas on vanemaealiste festival "Hingelt noored"

Juba 5. augustil toimub Paide vallimäel järjelt kolmas Hingelt Noorte festival. Festivalil toimuvad arutelud päevakajalistel teemadel poliitikute ja oma ala spetsialistidega, esinevad vanemaealiste kultuurikollektiivid ja Voldemar Kuslap ning kohal on põnevad teematelgid. Esinevad kollektiivid Harjumaalt, Pärnumaalt, Hiiumaalt, Põlvamaalt, Valgamaalt, Võrumaalt, Ida-Virumaalt, Läänemaalt ja Järvamaalt.

Päeva lõpetab Uku Suviste koos Tihvan Big Bandiga.

Oleksin väga tänulik, kui aitaksite  festivali kohta levitada. Lisan manusena ka plakati.

Samuti tänu otseülekandele jõuab festival ka nende inimesteni, kel ei ole võimalik Paidesse kohapeale tulla. Otseülekannet algusega kell 10.00 näeb aadressil www.60pluss.ee

10 – Festivaliala avamine. Avatud on teematelgid ja kohvikud.

10.15 – Päeva avakõned, peaministri tervitus

10.30–12.00 Kultuurikollektiivide esinemine.

12–13.00 Parlamendierakondade esimeeste debatt „Kuidas elad, vanem keskiga?"

13–13.30 – Ühislaulmine Voldemar Kuslapiga

13.30–14 - Kultuurikollektiivide esinemine.

14–15 – Arutelu „Millest toitub elurõõm?" - arutlevad Voldemar Kuslap, Heino Hankewitz, Ene-Margit Tiit ja Elin Toona.

15–15.35 – Kultuurikollektiivide esinemine.

16.00 – Esineb Uku Suviste ja Tihvan Big Band