Info Rakveres gümnaasiumiastmes käivatele õpilastele

Gümnaasiumiealistele valla õpilastele ja nende lähikondsetele on uue õppeaasta algus seekord natuke keerulisem kui tavaliselt. Põhjuseks muutunud koolitundide algusaeg Rakvere linnas.  Mitmed lapsevanemad ja haridustöötajad on seetõttu pöördunud Rakvere Vallavalitsuse poole. Probleemiks on nende gümnaasiumiõpilaste, kes kasutavad kooli jõudmiseks bussitransporti, kas liiga varajane maakonna keskusesse jõudmine või vastupidi, hiljaks jäämine esimesse tundi.

Rakvere Vallavalitsus on pöördunud Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poole bussiliini nr 63 graafiku muutmise palvega ning ühtlasi kaalume õpilasliini pikendamise võimalust marsruudil Uhtna-Näpi-Rakvere. Positiivse otsuse korral saab õpilasliini pikendada alates käesoleva aasta oktoobrist, muudatus maakonnaliini graafikus selgub Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse võimalusest.

Monica Jaanimets
Valla haridus- ja noorsootöönõunik