Jäätmekava avalikustamise eelteade

Jäätmekava on kohaliku omavalitsuse üksuse arengukava osa, mis käsitleb Rakvere valla jäätmehoolduse arendamist. Jäätmekava koostamisel võetakse arvesse peamiselt valla arengukavas ja kehtivas riigi jäätmekavas sätestatut ning toetutakse jäätmeseadusele ning muudele jäätmekäitlust käsitlevatele õigusaktidele.

Rakvere valla jäätmekava 2021-2026 eelnõu avalik väljapanek toimub 9. - 23. detsembrini 2020 Rakvere Vallavalitsuses ja Sõmeru Raamatukogus aadressil  Kooli 2, Sõmeru alevik, Lääne-Virumaa ning valla veebilehel www.rakverevald.ee.

Ettepanekuid või vastuväiteid jäätmekava eelnõu kohta saab esitada Rakvere Vallavalitsusele kirjalikult aadressil Kooli 2, Sõmeru alevik, Lääne-Virumaa 44305 või e-kirjaga aadressil sandra.schmidt@rakverevald.ee