Ussimäe küla Sambliku 13 kinnistu detailplaneeringu avaliku väljapaneku teade

Rakvere Vallavalitsus korraldab 29.05-27.06.2023 Ussimäe külas Sambliku tn 13 kinnistu detailplaneeringu eskiislahenduse avaliku väljapaneku.

Detailplaneering algatati Rakvere Vallavolikogu 30.11.2022 otsusega nr 71. Detailplaneeringu koostamise eesmärk on kinnistu jagamine kaheks elamumaa sihtotstarbega krundiks, ehitusõiguse seadmine, tehnovõrkude ja juurdepääsude lahendamine, kitsenduste ja servituutide seadmine.

Detailplaneeringu eskiislahendusega on võimalik tutvuda Sõmeru Raamatukogus (Kooli tn 2, Rakvere vald, Sõmeru alevik, 44305 Lääne-Viru maakond) ning Rakvere valla veebilehel https://www.rakverevald.ee/algatamine-ja-menetlemine.

Arvamused detailplaneeringu eskiislahenduse kohta on võimalik esitada avaliku väljapaneku ajal Rakvere Vallavalitsuse e-posti aadressil vallavalitsus@rakverevald.ee või postiaadressile Kooli tn 2, Rakvere vald, Sõmeru alevik, 44305 Lääne-Viru maakond.

Detailplaneeringu eskiislahenduse avalikule väljapanekule järgneb avaliku väljapaneku tulemuste avalik arutelu 4.07.2023 kell 16:00 Rakvere Vallavalitsuse nõupidamiste saalis.