Malevasse kandideerimine on avatud

2023. aasta suvel toimub malev Rakvere vallas  kahes rühmas: Uhtnas ja Vaekülas.
Malevlased on vanuses 13-17 ja elukohaks Rakvere vald.

NB! Malevasse kandideerimine on avatud 15.-25. mai 2023. Peale seda toimuvad töövestlused rühmajuhtidega.
Malevasse kandideerimiseks tuleb täita antud kandideerimisavaldus ja saata A4 (vähemalt pool lehte) pikkuses  motivatisoonikiri. See tuleb saata maleva e-mailile 15.-25.mai 2023 kuupäevaga - rakverevallamalev@gmail.com

Esimene vahetus on ööbimisega malevarühm Uhtnas 3. - 9.juuli 2023. Osalejaid 16. Rühmajuhid on Diana Pähkel Uhtna Noortekeskusest ning  Lilian Lindmäe ja Johanna Luts Sõmeru Noortekeskusest. Majutus toimub Uhtna kooli kõrvalhoones. Poisid ja tüdrukud eraldi tubades. Ööbimisasjad tuleb endal kaasa võtta.
Tööks on peamiselt heakorratööd. Töö aeg on 4 tundi iga päev.

Teine vahetus on ööbimisega malevarühm Vaekülas 10.-16.juuli 2023. Osalejaid 16. Rühmajuhid on Moonika Mänd Vaeküla Noortekeskusest, Annika Kook Lasila Noortekeskusest ja Margit Martins Ubja Noortekeskusest. Majutus toimub Vaeküla Külakeskuses. Poisid ja tüdrukud erinevates ruumides. Ööbimisasjad tuleb endal kaasa võtta.
Peamiseks tööks on heakorratööd. Töö aeg on 4 tundi iga päev.

Mõlemas vahetuses toimub kolm korda päevas toitlustamine. Samuti on planeeritud õhtu oode.

Peale lõunasööki toimuvad malevas tööeluks ettevalmistavad õpitoad. Peale õhtu oodet erinevad noorsootöö- ja malevategevused. Ja peale õhtusööki päeva tagasiside ja vaba aeg.

Nädalavahetus on tööst vaba aeg ning toimuvad meelelahutuslikud tegevused. Malevlastelt oodatakse kogu malevaprogrammi täielikku läbimist, nii töö aeg, vaba aja tegevused kui ka ööbimine. Samuti nädalavahetuse programm.

Vajadusel tehakse maleva läbiviimisel piirangutest lähtuvalt muudatusi.

Lisaks kandideerimise ankeedi täitmisele tuleb igal malevlasel kirjutada ka pikem motivatsioonikiri (vähemalt pool A4 lehte), miks ta soovib malevas osaleda. See tuleb saata maleva e-mailile 15.-25.mai 2023 kuupäevaga - rakverevallamalev@gmail.com

Täpsem info küsi  - rakverevallamalev@gmail.com

Maleva üldine korraldus-