Saame tuttavaks - mina olen noorsootööspetsialist Asti

Mina olen Asti Pärnsalu, alustasin 6. septembril 2022 Rakvere vallas tööd noorsootööspetsialisti/juhtumikorraldajana.

Olen lõpetanud Lääne- Viru Rakenduskõrgkooli sotsiaaltöö erialal. Mul on võimalus olnud töötada erinevate sihtgruppidega - nii erivajadustega inimeste kui sõltuvusprobleemidega inimestega. Naudin inimestega suhtlemist, nende toetamist hetkedel, kui nad seda vajavad ja motiveerimist, et kõik on võimalik, kui inimene vaid ise midagi tõeliselt soovib!

Kuue lapse emana tean, et iga laps ja noor on ainulaadne! Märkamine, positiivsus ja tõeliselt hoolimine on olulised nii noorsootööd tehes kui elus üldiselt. Üheskoos Rakvere valla noorsootöötajatega püüame lastele ja noortele pakkuda lõbusat ja vaheldusrikast ajaveetmise võimalust meie valla noortekeskustes ning meeldejäävaid üritusi, mis lastel silma tõeliselt särama panevad, mis julgustavad neid mõtlema suurelt ja panevad neid unistama ja katsetama uusi asju!  Me ei saa ju öelda enne, et me ei oska, kui me pole proovinud! Just sellise enesekindluse püüan edasi anda ka igale NEET sihtgrupi noorele, et kunagi pole hilja uuesti alustada - oluline on leida üles enda seest soov olla ühiskonnas aktiivne.

Tervitustega

Asti Pärnsalu