Võrkpallisuvi 2021 Rakvere vallas

Eesti Võrkpalli Liit alustab koostöös kohalike omavalitsuste ja Swedbankiga lastele mõeldud tasuta treeningutega. "Võrkpallisuvi 2021" on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnud 9 kuni 14-aastastele lastele, kellele võrkpallimäng juba meeldib või kes tahavad alaga tutvust teha. Treeningud toimuvad Rakvere vallas – Veltsi võrkpalliplatsil ning Sõmeru võrkpalliplatsil. Treeningute eesmärk  on innustada lapsi ka suvel liikuma ja võrkpalliga lähemat tutvust tegema. Lisaks on "Võrkpallisuvi 2021″ suurepärane võimalus maale vanaema juurde minnes osaleda seal ka kohaliku valla treeningutel," ütles Eesti Võrkpalli Liidu noortetöö arendusjuht Rando Soome.

Suvetreeningutes osalevad vallad saavad projekti ühelt toetajalt Swedbankilt kingituseks kvaliteetseid võrkpalle ning treeninguid külastavad Eesti tippmängijad ning EM-i maskott Ace.

Treeningutele registreerimiseks saada sooviavaldus siiri.kohver@rakverevald.ee