Sven Hõbemägi ringtreeningud

21.09.18

Septembris alustavad Rakvere vallas Sven Hõbemägi juhendamisel ringtreeningud. Treeningud hakkavad toimuma kolm korda nädalas.

  • - Lasila jõusaal, teisipäeviti kell 18:00 (Vahtra pst 10, Lasila)
  • - Sõmeru noortekeskus, neljapäeviti kell 19:00 (Tiigi 2, Sõmeru)
  • - Uhtna jõusaal, pühapäeviti kell 16:00 (Nooruse 18, Uhtna)

Treeningutel osalejate arv on piiratud, korraga saab osaleda 20 inimest. Täites registreerimisvormi korrektselt, olete nimekirja lisatud ning eraldi teavitust selle kohta ei saadeta. Juhul kui soovijaid on rohkem kui kohti, võetakse treeningule mittepääsevate inimestega meili teel ühendust. 

Treeningutest osavõtt on tasuta Rakvere valda sissekirjutatud elanikele. Teiste piirkondade elanikud treeningutel osaleda ei saa!

 

Treeningul osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, selleks palume täita elektrooniline registreerimisvorm (vt lehe alumises osas). Registreering kehtib ainult antud nädala trenni kohta (st ühekordne, mitte terve hooaeg!). Järgnevatel treeningutel osalemiseks on vajalik uuesti registreerida. Juhul, kui olete registreerunud ning selgub, et pole võimalik osaleda, palume sellest ette teatada vähemalt 24h kas telefonil  5307 0195 või laura.kubjas@rakverevald.ee.

 

Lisainfo: tel. 5307 0195, laura.kubjas@rakverevald.ee.

Ringtreeningutele registreerumise veebivorm

Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud!
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
E-mail on kohustuslik
See väli on kohustuslik.