Uudised ja teated

« Tagasi

Rakvere Vallavalitsus läheb üle BILL.ME arveldusplatvormile

Uus platvorm arvete juhtimiseks – mugav kasutus ja aja kokkuhoid.

Jätkates e-teenuste arendamist alustas Rakvere Vallavalitsus koostööd arveldusplatvormiga Bill.me. Seeläbi pakub vallavalitsus oma elanikele eeliseid ja võimalusi  uue tehnoloogia kasutamiseks arvete tasumisel.

Mis on Bill.me?

Tänaseks päevaks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Teie mugavuse huvides saate kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku Töölaua profiili abil saate:

  • Igakuiste arvete saamine (arved ei kao ja ei lähe rämpsposti)
  • Vaadake arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid)
  • Makske arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti)
  • Ühendage automaatmakse (täpse summaga automaatmakse)
  • Teavituste edastamine ja infovahetus (aktuaalne informatsioon teie isiklikul töölaual)    

Tänu kokkuleppele, mis on saavutatud vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel on registreerimine ja platvormi kasutamine tasuta. Teenustasu võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Androidis ja IOS-is Bill.me mobiilirakenduses.

Vallavalitsuse ressursside tõhusaks kasutamiseks on platvorm integreeritud meie raamatupidamistarkvaraga. Pidev andmete vahetus laekunud, vastuvõetud ja tasutud arvetest võimaldab kiirelt jälgida ja töödelda informatsiooni, mis on vajalik tõhusa ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks.

Esimesed arved saadab vallavalitsus bill.me keskkonda juba oktoobrikuu alguses. Alates 01.11.2019 e-postile arveid vanaviisil enam ei saadeta. 

Keskkonnaga liitumiseks saadetakse arve saaja e-postile kutse.

Soovi korral, täiendava informatsiooni saamiseks, palun pöörduge e-postil: info.ee@bill.me.