Külavanemaid ja teisi kogukonna aktiviste oodatakse Rakveres toimuvale kriisiõppepäevale

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit koostöös Lääne-Viru turvalisuse nõukogu, Päästeameti ning Politsei- ja Piirivalveametiga korraldavad elanikkonnakaitse teemalise kriisideks valmistumise õppepäeva, mis toimub 9. oktoobril 2019 kell 13:00-18:00. Asukoht Tartu tänav 61, Rakvere linn, Lääne-Virumaa.

Teema: Kriisideks valmistumine ning kogukonna teadlikkuse ja oskuste suurendamine läbi lauaõppuse meetodi.

Sihtrühm: Rakvere linna ja Rakvere valla kogukonna eestvedajad ja aktiivsed liikmed; linnaosavanemad; vallavanemad; külavanemad; kogukonda arendavate MTÜ-de juhid; kohaliku omavalitsuse esindajad ning inimesed kes tulevikus sooviksid antud valdkonnaga tegeleda oma kogukonnas.

Päevakava lisatud allpool.

Kõikide osalejate vahel loositakse õppepäeva lõpus välja 5 kriisivaru komplekti, mis sisaldavad ka selliseid vajalikke esemeid nagu akupank, taskulamp, raadio ja palju muud! Ning lisaks läheb loosi ka meditsiinivaru komplekt, mille on komplekteerinud Rakvere Haigla!

Kriisiõppepäevale registreerimine: SIIT

Registreerimine lõppeb 4. oktoobril kell 15.00!

Lisainfo: sirli.kapper@virol.ee või tel. 524 1280