« Tagasi

Augustis toimub maakonna suurim haridusseminar

24. augustil algusega kell 9.30 toimub Rakvere Teatris  taaskord iga-aastane hariduse päev, mille eesmärgiks on oluliste haridusteemade arutamine erinevate osapoolte osavõtul. Tegemist on haridusvaldkonna erinevate osapoolte ühisseminariga, kus kuulatakse erinevaid ettekandeid ja arutatakse erinevatel haridusteemadel. 

Hariduse päevale on kutsutud Lääne-Viru maakonna üldhariduskoolide ja lasteaia õpetajad, koolijuhid, õppejõud, koolieelsete lasteasutuste juhid ja kõik teised, kes tunnevad huvi haridusvaldkonna vastu ning on selle valdkonnaga seotud.

Hariduse päeva raames tunnustab traditsiooniliselt  Lääne-Viru Omavalitsuste Liit ka maakonda uuest õppeaastast tööle asuvaid noori õpetajaid ning uusi haridusasutuste juhte. Sellel aastal esinevad muuhulgas ettekannetega ajuteadlane Jaan Aru ning teleprodutsent Tuuli Roosma.

Päevakava ja registreerumislink on leitav adressil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEKkACVdAn0b7E8bdfFRi3U5ktKO9O1cUbUew8cdzN15UeXA/viewform,
kuhu palume ennast registreerida hiljemalt 20. augustiks.

NB! Eelnev registreerimine on väga oluline, kuna siis teab arvestada täpset lõunale tulevate inimeste arvu, samuti on vastavalt kehtivatele piirangutele avalike ürituste korraldamisel selleaastasel hariduse päeval maksimaalne osalejate arv 200 inimest ehk kohtade arv on piiratud! Olge kiired registreeruma!

Hariduse päev on tasuta ning sisaldab lõunat.

Lisainfo: 

Sven Hõbemägi
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
Tegevdirektor
Tel. 5300 5652