« Tagasi

Palju õnne meie noortevolikogule!

Rakvere valla noortevolikogul on 30. märtsil esimene sünnipäev. Aasta jooksul on sündinud hulgaliselt huvitavaid mõtteid ning saanud teoks mitmed suured ettevõtmised.

Noortevolikogu on andnud panuse vallarahva tervise edenduseks, osaledes ettepanekutega Sõmeru kooli staadioni ümberkujundamisel Sõmeru-Näpi rahvaspordiväljakuks.

Noored lõid aktiivselt kaasa Kirju Liblika ürituste sarja ettevalmistamisel ja läbiviimisel, ühtlasi võitsid suvepäevad ja said peavõiduna auhinnaks kanuumatka.

Kõige uhkemad on noored enda korraldatud veebiseminari „On OK mitte olla OK" üle, mis keskendus vaimse tervise hoidmisele ning sai osalejatelt positiivse tagasiside.

Tähistamaks Rakvere valla noortevolikogu sünnipäeva on noortevolikogu tublid noored mööda Rakvere valda üles seadnud maastikumängu, mille käigus saab oma teadmised nii valla kui ka noortevolikogu kohta proovile panna.

Mäng on üles seatud valla igas kandis: Lasilas, Lepnal, Veltsis, Arknal, Ubjas, Uhtnas, Vaekülas ja Sõmerul. Kõikide osalejate vahel loositakse välja vahvaid auhindu!

Vaata maastikumängu ja noorte muude tegemiste kohta täpsemalt noortevolikogu FB lehelt:  https://www.rakverevald.ee/et/noortevolikogu

 

Pildil: noortevolikogu juhtkonna valimised suvel 2020