« Tagasi

13-17-aastane Rakvere valla noor - tule malevasse!

Malevasse kandideerimine
2021 aasta suvel toimub malev Rakvere vallas kahes rühmas.
Malevlased vanuses 13-17 ja elukohaks Rakvere vald.

Esimene vahetus on ööbimisega malevarühm Vaekülas 28. juuni - 4.juuli 2021. Osalejaid 15. Rühmajuhid on Oxana Nikitina ja Sirle Pihlak Sõmeru Noortekeskusest. Majutus toimub Vaeküla Külakeskuse teisel korrusel. Poisid ja tüdrukud eraldi tubades. Ööbimisasjad tuleb endal kaasa võtta.
Peamine tööandja on Rägavere Mõis. Tööks on peamiselt heakorratööd mõisas. Tööle sõidetakse igal hommikul kella 9ks jalgratastega. Malevlastel vajalik oma jalgratas. Töö aeg on 4 tundi iga päev. Osaliselt töötavad malevlased ka valla heakorratöödel Vaeküla külas ja valla mänguväljakute korrastamisel.

Teine vahetus on ööbimisega malevarühm Uhtnas 2.-8.august 2021. Osalejaid 15. Rühmajuhid on Diana Pähkel Uhtna Noortekeskusest ja Elin Lemberg Arkna Noortekeskusest. Majutus toimub Uhtna Põhikoolis. Poisid ja tüdrukud erinevates klassiruumides. Ööbimisasjad tuleb endal kaasa võtta.
Peamine tööandja on Rakvere vald. Tööks heakorratööd Uhtna alevikus ja valla mänguväljakute korrastamine. Osaliselt töötavad malevlased ka OÜ-s Uhtna Puit. Sealsed peamised tööd on puude ladumine ja laudade staabeldamine.

Mõlemas vahetuses toimub kolm korda päevas toitlustamine. Samuti on planeeritud õhtu oode.

Peale lõunasööki toimuvad malevas tööeluks ettevalmistavad õpitoad. Peale õhtu oodet erinevad noorsootöö- ja malevategevused. Ja peale õhtusööki päeva tagasiside ja vaba aeg.

Nädalavahetus on tööst vaba aeg ning toimuvad meelelahutuslikud tegevused.

Selle aasta maleva planeerimisel on aluseks võetud eelmise aasta suviseid Covid-19 viirusega seotud piirangud. Vajadusel tehakse maleva läbiviimisel piirangutest lähtuvalt muudatusi.
Lisaks kandideerimise ankeedi täitmisele tuleb igal malevlasel kirjutada ka pikem motivatsioonikiri (vähemalt pool A4 lehte), miks ta soovib malevas osaleda. See tuleb saata maleva e-mailile 13.-23.mai 2021 kuupäevaga - rakverevallamalev@gmail.com

Täpsem info küsi - rakverevallamalev@gmail.com

Maleva üldine korraldus-
Piret Laidroo
tel 53021521
piret@rakverevald.ee