« Tagasi

Ubjas toob märtsist postiteenused kohale personaalne kirjakandja!

E-kaubandusega koos on kasvanud pakkide saatmine pakiautomaatides ja väheneb postipunktides kohapeal teenuste kasutamine. Rakvere valla ja Omniva esindajate kohtumisel vaatasime üle valla posti- ja pakiteenuste korralduse ning mahud ning leppisime kokku teenuste ajakohastamise. 

Mis teenuseid osutab personaalne kirjakandja?

Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu selleks personaalne kirjakandja koju või tööle! See on tasuta kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest.

Tellimiseks helista personaalse postiteenuse infonumbril  6643 330! Või täida tellimus www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi soov ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitakse kokku teenindamise aeg. Tellimus täidetakse üldjuhul järgmisel tööpäeval, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17. 

Vähe kasutatavad kirjakastid eemaldatakse
Rakvere vallas on 9 kirjakasti, kus on vähem kui 5 kirja või pole ühtegi kuus. Seetõttu on kavas lähiajal eemaldada Turbani, Katela, Kohala, Vaeküla, Lepna, Lasila, Näpi, Veltsi ja Tõrma vähe kasutatavad kirjakastid. Senise kolme korra asemel nädalas, hakatakse kirjakaste tühjendama nüüd viis korda nädalas. Kui kirjakasti või postiasutust ei ole läheduses, siis saab kirju saata ka personaalse kirjakandja abil.

Omniva e-poe postitoodete valik on mitmekülgne!
Omniva e-poest leiab laia valiku postmarke, postkaarte, pakendeid, postkaste, mida saad tellida nii postkasti, kulleriga kui pakiautomaati. Lisaks saab tellida enda kujundusega postmarke ja postkaarte. Filateelia huvilistele on suurim valik filateeliatooteid ning numismaatikud saavad soetada Eesti Panga münte. Valikus on ka loodussõbralikest materjalidest pakendid, villaümbrikud jt tooted.

Omniva Ida piirkonna postiasutuste juht Natalja Tervinski