« Tagasi

Koolialguse tervitus vallavanemalt

Esimene koolipäev on alati suursündmus meile kõigile, eriti esimesse klassi tulijatele. Samuti emadele-isadele, vanaemadele-vanaisadele - kõigile, kes kedagi saatmas või kes ise kooliteed käinud. Septembri alguse tukse on meil kõigil südames. 

Armsad esimesse klassi astujad! Teil algab hästi põnev aeg! Iga päevaga õpite midagi uut. Iga päevaga tekivad uued küsimused ja uued tarkused. Soovin, et tunneksite ennast koolis iga päev väga hästi ja et koolirõõm teid kunagi maha ei jätaks!

Soovin kooliaasta alguse puhul igale õpilasele õppimise tahet ja uudishimu kõige vastu, mis toimub meie ümber! Õpetajatele jõudu, tarkust ja püsivust laste õpetamisel ning kasvatamisel!

Vanematele soovin tihedat koostööd kooli ja õpetajatega! Ärge kartke oma muresid ja rõõme üksteisega jagada! Hea koostöö tagab teie lapsele parimad tulemused ja eduka tuleviku.

Head õpilased, olge sihikindlad ja pingutage oma tuleviku nimel, sest haridust ei saa materiaalsete väärtustega võrrelda! Haridus on suur varandus, millega võib saavutada kõik ülejäänu.

Soovin, et algav kooliaasta oleks kõigile õpilastele, õpetajatele ja peredele rõõmu- ja teadmisterohke!

Ilusat tänast pidupäeva!

 

Maido Nõlvak
Vallavanem