« Tagasi

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu kutsub osalema

Hea Rakvere valla ettevõtja!

Rakvere Vallavalitsus kutsub Sind, teisipäeval, 20.veebruaril 2024 toimuvale kuuendale Rakvere valla ettevõtjate inspiratsiooniõhtule.

Koguneme 15:00 Andjal Rakvere vallas. Kohtumise alguses külastame Andja külas asuvat Põhja-Euroopa suurimat poorbetoontoodete valmistajat Bauroc ASi. Kohtade arv on piiratud, palume võimalusel ettevõtet esindada ühel liikmel. 

Kohtumise teises pooles (16:30-18:30) liigume Rakvere Vallavalitsuse saali (Kooli tn 2 Sõmeru) kus esmalt arutleme teemal "Rakvere valla tööstusala areng 2024+" ning jätkame koolitaja ja mälutreener Tauri Tallermaa koolitusega "Juhi tähelepanu". Koolitus on ühest küljest vaade juhi enda tähelepanule, kuhu ja kellele/millele ta selle suunab ning teisest küljest tähelepanuvõimest kui sellisest üldiselt, kuidas seda äratada, juhtida ja hoida. Nagu filmioperaator Elen Lotman väga tabavalt ütles, et "valgus juhib tähelepanu, pimedus paneb tööle kujutlusvõime". Mida rohkem me teame, seda paremini ka ennast juhtida saame. Vastasel juhu lihtsalt kompame pimeduses oma enda fantaasiaga.

Ootame aktiivset osavõttu. Inspiratsiooniõhtu teise poolega võib ühest ettevõttest liituda ka mitu esindajat. Osavõtjaid ootab kohvilaud. Oma osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 15.veebruariks alloleval vormil.

Projekti elluviimist toetab PRIA (LEADER-projektitoetus).

Registreeri oma osalemissoov SIIN