Saage tuttavaks – vallavalitsuse uued ametnikud

Rakvere Vallavalitsuses leidis kevadel aset omamoodi pereheitmine. Pensionile siirdusid mitu kauaaegset vallaametnikku – abivallavanem Viktor Häninen, sotsiaaltööspetsialist Mirje Reinumäe ja raamatupidaja Kristel Nõmm.

Uueks abivallavanemaks kinnitati volikogu otsusel senine arendus- ja tervisedendusnõunik Siiri Kohver. Abivallavanem tegeleb arengukavade ja arendusprojektide koostamise koordineerimisega ning teeb koostööd ettevõtjate ja mittetulundussektoriga.

Siiri kontaktid: tel 5301 9590, e-post: siiri.kohver@rakverevald.ee

Planeerimis- ja ehitusnõuniku ametikohale asus Madis Akel. Tema koordineerib planeeringute menetlust, arendab vee- ja kanalisatsioonimajandust ning juhib valla ehitusobjektide rajamiseks ning remondiks vajalikke töid.

Madisega saab kontakti tel 529 6193 või e-postil: madis.akel@rakverevald.ee

Sotsiaaltööspetsialistina alustas aprillis Einike Einberg-Viirok, kes varem töötas avahoolekandes. Einikese poole saab pöörduda sotsiaaltoetuste ja -teenuste taotlemiseks ning sellealaseks nõustamiseks.

Einike võtab abivajajaid vastu kabinetis 13, tel 5288 686, e-post: einike.einberg@rakverevald.ee

Hoolekandetöötajate perre lisandus Jana Kereme, kes abistab üksi elavaid hooldusvajadusega inimesi nende kodus ja igapäevaelu toimingutes: eluruumi korrastamisel, kütmisel, pesu pesemisel, ostude tegemisel, arsti juures ja apteegis käimisel ning vajalikul asjaajamisel. Teenuse soovijal tuleks pöörduda vallavalitsusse tel 528 8686 või 528 3430.

Valla sporditööspetsialistina töötab alates maikuust Marco Aitman, kes korraldab spordi- ja liikumisüritusi, teeb koostööd erinevate spordiühendustega ning kavandab valla spordi- ja liikumisvaldkonna arengut.

Marco kontaktid: tel 514 7938, e-post: marco.aitman@rakverevald.ee .