Tõrma küla Pesa arenduse detailplaneeringu eskiislahenduse avaliku väljapaneku teade

Rakvere Vallavalitsus korraldab 31.05-29.06.2023 Tõrma külas Pesa arenduse detailplaneeringu eskiislahenduse avaliku väljapaneku.

Detailplaneering algatati Rakvere Vallavolikogu 29.06.2022 otsusega nr 56. Detailplaneeringu koostamise eesmärk on planeeringualale mitmekesise elamupiirkonna, ärihoonete ja äri- ning elamu segafunktsiooniga hoonete rajamine. Planeeringuga jagatakse kinnistud transpordi-, elamu-, äri- ja segafunktsiooniga jmt kruntideks, määratakse ehitusõigus ja hoonestusalad ning tehnovõrkudele ja avalikele teedele juurdepääsuteede asukohad.

Detailplaneeringu eskiislahendusega on võimalik tutvuda Sõmeru Raamatukogus (Kooli tn 2, Rakvere vald, Sõmeru alevik, 44305 Lääne-Viru maakond) ning Rakvere valla veebilehel https://www.rakverevald.ee/algatamine-ja-menetlemine.

Arvamused detailplaneeringu eskiislahenduse kohta on võimalik esitada avaliku väljapaneku ajal Rakvere Vallavalitsuse e-posti aadressil vallavalitsus@rakverevald.ee või postiaadressile Kooli tn 2, Rakvere vald, Sõmeru alevik, 44305 Lääne-Viru maakond.

Detailplaneeringu eskiislahenduse avalikule väljapanekule järgneb avaliku väljapaneku tulemuste avalik arutelu 6.07.2023 kell 16:00 Rakvere Vallavalitsuse nõupidamiste saalis.

Seletuskiri
Joonised: